Authorities


Každé sťahovanie je spojené s vybavovaním na úradoch. Radi Vám pomôžeme so základnou orientáciou v slovenskom právnom systéme a zabezpečíme všetky úradné dokumenty potrebné na dlhodobý pobyt na území Slovenskej republiky.

Vyhnete sa stresu a ušetríte čas. Mať niekoho iného starajúceho sa o otravné a časovo náročné vybavovania na úradoch - to všetko Vám zabezpečíme okamžite, kvalifikovane a bez jazykovej bariéry. S radosťou sa postaráme o tieto záležitosti:

1. Policajná registrácia - obstaranie potrebných žiadostí, ich vypísanie, podanie žiadosti k vydaniu preukazu, jeho prípadné predĺženie

2. Povolenie na pobyt - obstaranie potrebných žiadostí, ich vypísanie, zhromaždenie všetkých potrebných dokumentov od klienta, asistencia pri podaní žiadosti, vyzdvihnutie vydaného povolenia, prípadné predĺženie, zabezpečenie všetkých úradných prekladov, asistencia pri komunikácii s cudzineckou políciou, asistencia pri absolvovaní povinnej zdravotnej prehliadky ako aj iných povinností až po úspešné vydanie povolenia na pobyt

3. Daňové poradenstvo

4. Vodičský preukaz - asistencia pri celej procedúre získania alebo výmeny vodičského preukazu

5. Prihlásenie vozidla

6. Vybavenie vízového povolenia

7. Otvorenie bankového účtu - asistencia pri výbere vhodnej banky a otvorení bankového účtu, vybavenie platobnej alebo kreditnej karty, podanie žiadosti o internet banking, vysvetlenie základných platobných operácií (bezhotovostné platby, trvalý platobný príkaz, šeky, bankové prevody ...)

Naša spoločnosť je tu pre Vás aby riešila Vaše problémy a šetrila Vám čas a peniaze.
Kedykoľvek sa na nás môžete obrátiť ...

Realitná kancelária je overeným partnerom www.ZoznamRealit.Sk