Každý mesiac sa tisíce zamestnancov premiestňujú do nových krajín a začínajú pracovať v novom prostredí. Veľa firiem už poskytuje zamestnancom krytie niektorých alebo všetkých výdavkov súvisiacich so sťahovaním, ak sa zamestnanec sťahuje na základe požiadavky firmy. Veľké spoločnosti samozrejme poskytujú väčšie výhody ako malé spoločnosti.

Vieme Vám ponúknuť kompletný servis šitý na mieru, alebo si môžete vybrať niektorý z našich produktov, ktoré sú uvedené nižšie. Celú škálu služieb poskytujeme predovšetkým v angličtine, nemčine, taliančine, francúzštine a španielčine, avšak na požiadanie vieme zabezpečiť takmer každý svetový jazyk. Veríme, že kvalita a rozsah našich služieb uspokojí aj najnáročnejšieho klienta.

1. Welcome pakage
Zabezpečenie prechodného ubytovania, privítanie a vyzdvihnutie na letisku, stretnutie v našej kancelárie, prehliadka mesta, prehliadka pamiatok, zabezpečenie prenájmu auta, uvítací darček.

2. House hunting
Informácie o obytných štvrtiach, prediskutovanie klientových požiadaviek, predvýber vhodných nehnuteľností, obhliadky nehnuteľností, vypracovanie nájomnej zmluvy, odovzdávací protokol, 3 hodiny asistencie zdarma.

3. Authorities
Policajná registrácia, povolenie na pobyt, pracovné povolenie, daňové poradenstvo, vodičský preukaz, prihlásenie vozidla, vybavenie vízového povolenia, otvorenie bankového účtu.

4. Assistence
Starostlivosť o rodinu, starostlivosť o zdravie, starostlivosť o domácnosť, informačný materiál, sociálna integrácia, poskytnutie informácií pre veriacich, nakupovanie, voľnočasové aktivity, kultúra, služby pre nepracujúcich partnerov, starostlivosť o deti, služby cestovnej kancelárie, zabezpečenie spoločenských udalostí.

Naša spoločnosť je tu pre Vás, aby riešila Vaše problémy a šetrila Vám čas a peniaze.
Kedykoľvek sa na nás môžete obrátiť ...

Realitná kancelária je overeným partnerom www.ZoznamRealit.Sk