NOVOSTAVBA, výnimočný 4 izbový penthouse s terasou 133 m2

  • 0205 (Large).jpg
  • 0105 (Large).jpg
  • A5-02.jpg
  • vyhlad2.jpg
  • výhľad.jpg
  • 0305 (Large).jpg
  • 0406 (Large).jpg

635.900,- €

vrátane provízie

Zobraziť fotogalériu (7 fotografií)

Ponúkame na predaj jedinečný 4 izbový byt/apartmán v novostavbe apartmánového a bytového domu v centrálnej lokalite Kramárov, na rohu ulíc Jelšová a Uhrova. Apartmán sa nachádza na 5. nadzemnom podlaží/ 5. Pozostáva zo vstupnej chodby, šatníka, priestrannej obývačky prepojenej s kuchyňou, spálne rodičov s vlastným šatníkom a kúpeľňou a WC, dvoch ďalších izieb, každá s vlastnou kúpeľňou a šatníkom. Každá z izieb má loggiu, alebo balkón, z obývacej izby je vstup na terasu s výmerou 133 m2, z ktorej je nádherný panoramatický výhľad. Apartmán je orientovaný na tri svetové strany-východ/západ a sever. Bytový a apartmánový dom je momentálne vo výstavbe, kolaudácia je plánovaná na 8/2020. Apartmán bude dokončený v štandarde.
K bytu prislúchajú dve vyhradené parkovacie miesta v krytom parkovisku, cena jedného je 18.000,-EUR.
Lokalita poskytuje výbornú občiansku vybavenosť, v tesnej blízkosti zastávka MHD, obchody, pošta, zdravotné stredisko, škôlka.

Nehnuteľnosť je vhodná pre klienta, ktorý hľadá výnimočný byt, poskytujúci komfortné bývanie a skvelý výhľad, s ľahkou dostupnosťou do centra mesta.

Štandard vybavenia:
Okná a zasklené steny sú plastové, s prerušeným tepelným mostom, výplň izolačné trojsklo.
Balkónové dvere: otváravo/sklopné, RAL 7016.
Vonkajšie parapety: hliníkový plech, RAL 7016.

Dvere
Vstupné dvere: protipožiarne, bezpečnostná trieda 2, farba rámu: RAL 7016, farba krídla svetlý dub, výrobca: SHERLOCK.
Interiérové dvere: plné s obložkovými zárubňami, farba: drevená dyha.

Silnoprúdová elektroinštalácia
V miestnostiach sú osadené zásuvky, vypínače a vývody pre osvetlenie, predpríprava na chladenie.

Slaboprúdová elektroinštalácia
V určených miestach – obývačka/TV/, pracovňa je dotiahnutá štruktúrovaná kabeláž Cat 6A ukončená dvojzásuvkou a zásuvkou pre televízny rozvod.
Komunikáciu medzi bytom/apartmánom a vchodom umožňuje audiovrátnik/ v prípade doplatku videovrátnik. Vstup do priestorov je riešený bezkontaktným prístupovým systémom. Objekt je chránený kamerovým systémom – okolie objektu ako aj lobby pred výťahmi a ďalšie vybraté časti interieru.

Vykurovanie
Vykurovanie jednotlivých obytných miestností je doskovými vykurovacími telesami značky KORAD, v kúpeľni je rebríkové vykurovacie teleso KORADO Koralu linear MAX. Na doskových telesách je uzatváracia armatúra Herz 3000, vo vykurovacom telese je zabudovaná termostatická vložka. Kúpeľňové teleso je pripojené na prívode cez uhlový termostatický ventil Herz TS-98-V a na spiatočke je regulačné skrutkovanie Herz RL-5. Reguláciu teploty v jednotlivých miestnostiach umožňujú termostatické hlavice HERZ.

Chladenie
Chladenie je navrhované lokálnymi nástennými chladiacimi jednotkami. V bytoch/nebytových priestoroch sú rozvody predpripravené na osadenie vnútorných a vonkajších jednotiek.

Vzduchotechnika
Nútené odvetranie kúpeľní a WC je riešené odsávacími ventilátormi zaústenými do centrálnych stúpačiek pre odsávanie hygienických zariadení. Odvodné ventilátory s požiadavkou núteného vetrania vyplývajúceho z akustickej štúdie zároveň zabezpečujú prevetrávanie bytov prostredníctvom okenných/fasádnych akustických mriežok. Ventilátory majú dve úrovne výkonu: trvalý chod pre prevetrávanie bytov a maximálny výkon pri požiadavke odvetrávania sociálnych zariadení. Odsávanie z digestorov je riešené formou predprípravy, t.j. do každej kuchyne je vyvedená odbočka z centrálnej stúpačky pre odvod z kuchýň ukončená spätnou klapkou.

Tienenie
Vonkajšie elektrické hliníkové žalúzie, predpísaná povinná farba lamiel RAL 7016. Dodávka
žalúzií je súčasťou štandardu vyhotovenia, avšak len na preslnených fasádach budovy B (fasáda na Uhrovej ulici orientovaná na juhozápad, štítová fasáda orientovaná na juhovýchod a štítová fasáda prístavby na Jelšovej ulici orientovaná na severozápad).

Balkóny / Loggie
Podlaha je tvorená keramickou protišmykovou dlažbou. Zábradlie je z oceľového profilu 50x10 mm pozinkované a opatrené ochranným náterom RAL 7016, alebo zábradlie uzatvorené rámové z oceľového štvorcového profilu 50x50 mm pozinkované a opatrené ochranným náterom s výplňou z bezpečnostného mliečneho skla. Výška zábradlia 1100 mm od podlahy.

Vstup
Vstup do objektu pre rezidentov z Jelšovej a Uhrovej ulice je zabezpečený prístupovým kartovým systémom.

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

vrátane provízie

posledné poschodie

4

4

362 m²

199 m²

firemné

aktívne

áno

spoločné – vlastná kotolňa

6 m²

8 m²

133 m²

16 m²

áno

vlastné vyhradené

Zmiešané

áno

plastové

00421 905 408 242

poslať správu

Slovensko

Bratislava - Nové Mesto

Bratislava - Kramáre

Uhrova

 

firemné

4-izbový byt - novostavba

predaj

logo

02 4342 7088
0905 563 324
compra@compra.sk
www.compra.sk

napíšte nám

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Dagmar Lešková

Ing. Dagmar Lešková

Licencovaný realitný maklér, konateľ

hovorím po slovenskyI speak english

Telefón: 00421 905 408 242
E-mail: leskova@compra.sk

všetky realitné ponuky makléra