Interiérový design


Ponúkame Vám komplexný balík služieb interiérového dizajnu, od vytvorenia návrhu, rozpočtu, výber zariadenia, zabezpečenie dodávky tovaru až po dohľad nad samotnou realizáciou. Po celú dobu pracujeme s klientmi a ich individuálne požiadavky zapracúvame od konceptu až po dokončenie efektívneho riešenia. Hlavným zameraním je riešenie interiéru investičných nehnuteľností, kde sa funkčné a designové požiadavky značne líšia oproti bežným residenčným nehnuteľnostiam. Cieľom je vytvoriť estetický a praktický interiér v dobrej kvalite za primeranú cenu.  


Kladieme dôraz na požiadavky majiteľa ako aj na potreby budúceho klienta - nájomcu. Úvodným impulzom je pre nás predstava, cieľ nášho zákazníka. Osobnými konzultáciami a návštevami riešeného interiéru získame presný obraz o požiadavkách na funkčné a estetické riešenie interiéru.


Následne spojíme klientovu predstavu s našimi odbornými znalosťami a dlhoročnými skúsenosťami. Klientovi poskytneme na výber viacero návrhov, ktoré prispôsobíme podľa pripomienok. Všetky služby, materiál a zariadenie nájde klient pod jednou strechou a tak ušetrí čas, finančné prostriedky a nemusí sa zúčastňovať procesu realizácie.


Zabezpečíme kompletnú logistiku – od dodávok materiálu, cez jeho uskladnenie až po presuny na stavbu. Dodávky na stavbu presúvame až v potrebnom okamihu a tým chránime všetky zariaďovacie predmety a nábytok pred prípadným poškodením. Interiér klientovi odovzdávame v požadovanom stupni realizácie. V prípade požiadavky na kľúč, tak aj s kompletným uprataním interiéru a sťahovaním.


Ponúkame Vám komplexné riešenie Vášho interiéru (aj s realizáciou interiéru na kľúč). Konzultácie s klientom o jeho predstavách a využití interiéru.  • Osobná, emailová alebo telefonická komunikácia s klientom, zistenie požiadaviek, získanie informácií potrebných pri tvorbe vizuálneho návrhu na mieru (farby, štýly, materiály, cenová hladina...)

  • Nafotenie a zameranie interiéru

  • Vytvorenie návrhu

  • Konečná kalkulácia

  • Realizácia interiéru / exteriéru

  • Zabezpečenie a dodanie produktov – svietidlá, nábytok, doplnky


Realitná kancelária je overeným partnerom www.ZoznamRealit.Sk