O nás

COMPRA – viac ako realitná kancelária

 

Naša spoločnosť COMPRA s.r.o. poskytuje full servis v oblasti nehnuteľností. Sme presvedčené, že rozsah služieb našej spoločnosti dokáže uspokojiť každú požiadavku našich klientov v oblasti realít. COMPRA s.r.o. sme založili v roku 2004 po dlhoročných skúsenostiach v oblasti nehnuteľností. Ing. Dagmar Lešková sa venuje realitám od roku 1992 a Ing. Martina Kapušová od roku 1999. Počas tejto doby sa k základnej činnosti realitnej kancelárie pridružili aj iné služby, ktoré si naši klienti vyžiadali. Sme proste COMPRA a sme iné...

 

            Realitná činnosť ponúka komplexné služby:  predaj, kúpa a prenájom nehnuteľností nielen v Bratislave.  Samozrejmosťou je kvalitný právny servis, poradenstvo a služby súvisiace s hypotekárnymi úvermi. Nie je pre nás dôležitá kvantita, ale kvalita.

 

            Relokačné služby poskytujeme cudzincov, a to aj pre jednotlivcov, ktorí sa rozhodli žiť dlhšiu dobu na Slovensku, ako aj pre firmy - business relokačné služby. K dispozícii sú balíky služieb, ale sme pripravení splniť akúkoľvek požiadavku našich klientov. Poskytujeme 24- hodinový servis.

 

            Pri správe nehnuteľností sa orientujeme na individuálnych klientov prevažne zo zahraničia, ktorým dosiaľ nie sú na slovenskom trhu poskytované adekvátne služby. V oblasti facility managementu poskytujeme full service nielen pre zahraničné firmy a jednotlivcov, ale čoraz častejšie aj pre zaneprázdnených tuzemcov. V druhom rade sa venujeme aj správe administratívnych budov.

 

         K interiérovému designu a rekonštrukciám sme sa dostali prostredníctvom našich klientov, ktorí potrebovali poradiť so zariaďovaním a úpravami priestoru. V roku 2005 nás prvýkrát oslovili s požiadavkou na rekonštrukciu a zariadenie bytu v Starom meste. Z výsledku boli prekvapení nielen klienti, ale aj my. Je to naša srdcová záležitosť. Sme hrdé na to, že dokážeme zariadiť priestor vkusne, zaujímavo a účelne, ale pritom za vynikajúce ceny.

 

Našim cieľom vo vzťahu ku klientom je kvalita, profesionalita, rýchlosť a diskrétnosť, avšak v neformálnej atmosfére. Našim cieľom nie je byť najväčší, ale najlepší.