O nás


Naša spoločnosť COMPRA s.r.o. poskytuje full servis v oblasti nehnuteľností. Sme presvedčené, že rozsah služieb našej spoločnosti dokáže uspokojiť každú požiadavku našich klientov v oblasti realít. COMPRA s.r.o. sme založili v roku 2004 po dlhoročných skúsenostiach v oblasti nehnuteľností. Ing. Dagmar Lešková sa venuje realitám od roku 1992 a Ing. Martina Kapušová od roku 1999. Počas tejto doby sa k základnej činnosti realitnej kancelárie pridružili aj iné služby, ktoré si naši klienti vyžiadali. Sme proste COMPRA a sme iné...
Realitná sekcia ponúka komplexné služby: predaj, kúpa a prenájom nehnuteľností nielen v Bratislave. Samozrejmosťou je kvalitný právny servis, poradenstvo a služby súvisiace s hypotekárnymi úvermi. Nie je pre nás dôležitá kvantita, ale kvalita.
Pre cudzincov poskytujeme relokačné služby pre jednotlivcov, ktorí sa rozhodli žiť dlhšiu dobu na Slovensku, avšak ponúkame aj business relokačné služby. K dispozícii sú balíky služieb, ale sme pripravení splniť akúkoľvek požiadavku našich klientov. Poskytujeme 24- hodinový servis.
Pri správe nehnuteľností sa orientujeme na individuálnych klientov prevažne zo zahraničia, ktorým dosiaľ nie sú na slovenskom trhu poskytované adekvátne služby. V oblasti facility managementu poskytujeme full service nielen pre zahraničné firmy a jednotlivcov, ale čoraz častejšie aj pre zaneprázdnených tuzemcov. V druhom rade sa venujeme aj správe administratívnych budov.
K interiérovému designu a rekonštrukciám sme sa dostali prostredníctvom našich klientov, ktorí potrebovali poradiť so zariaďovaním a úpravami priestoru. V roku 2005 nás prvýkrát oslovili s požiadavkou na rekonštrukciu a zariadenie bytu v Starom meste. Z výsledku boli prekvapení nielen klienti, ale aj my. Je to naša srdcová záležitosť. Sme hrdé na to, že dokážeme zariadiť priestor vkusne, zaujímavo a účelne, ale pritom za vynikajúce ceny.
Našim cieľom vo vzťahu ku klientom je kvalita, profesionalita, rýchlosť a diskrétnosť, avšak v neformálnej atmosfére. Našim cieľom nie je byť najväčší, ale najlepší.

Realitná kancelária je overeným partnerom www.ZoznamRealit.Sk